Jak mają 1 GB do dyspozycji to może by dali w wavach lub we flac-u + mp3ki?
Ekologiczne to nie będzie. Tyle złomu będą produkować (tak jak teraz płyt).
Świetnie! Absolutny niezbędnik w każdej firmie po niższej cenie. Mogliby kontynuować tą dobrą passę ;p
angielskiego sie nieuczylem(wyksztalcenie podstawowe :))
wynik 42 - nima zle
Nie znam sie zbytnio na polityce w naszym kraju bo nie jestem w stanie nazwac tego polityka kraju. Wiem tylko ze jesli ludzie beda sceptycznie podchodzic do unii i mowic ze nas ogranicza to dojdzie do tego ze za wypisanie sie z unii bedziemy musieli oddac polowe kraju a pozniej przylaczyc sie do rosji. Ludzie w Polsce nie sa glupii i jak tylko dostana mozliwosc to zarobia (mowie o uczciwych).
Unia nie jest chorym tworem. Jest po prostu niedoskonala a to ze niby zapewnia swoim "kolosom" najlepsze warunki to... wspolpraca? Wiadomo ze my jestesmy jeszcze slabo rozwinieci ale trzeba zauwazyc ze od okolo 20 lat sie rozwijamy i to z poziomu czegos co na zachodzie nazywa sie "krajem trzeciego swiata". Rzad nie sprzyja zbytnio temu rozwojowi ale z drugiej strony mozna na to spojrzec inaczej. Jesli teraz wszystko sie ustali na papierze to pozniej ludzie ktorzy beda chcieli wprowadzic to w czyn beda mieli ulatwiona robote. To jak powinna dzilaac polityka narodu jes proste: Jedna partia wiodaca tworzy przepisy i przygotowuje grunt dla drugiej partii. Po zmianie rzadow kolejna partia KONTYNUUJE to co zaczela pierwsza. Innego wyjscia nie ma. Latwo sie domyslic co dzialoby sie gdyby nasz rzad w ten sposob wspolpracowal. Osobiscie nie mialbym nic przeciwko gdyby rzad zarabial tyle co sie na lapowkach i przekretach dorabia ale zeby przy tym nasze panstwo bylo stabilniejsze.
Dobrym przykladem takiego robienia "na zlosc" jest ostatnio pomysl PiS zeby zniesc zakaz jazdy na swiatlach podczas calego roku. Ten pomysl jest cofaniem sie w rozwoju. Panowie chyba nie wiedza jak zmienil sie standard jazdy na drogach przez to. Przejezdzajac przez rumunie przeklinalem to ze inni kierowcy nie mieil swiatel wlaczonych bo nie bylo ich wogole widac. Uspokojenie mas to w naszym kraju podstawowa zasada dzialania.
PS nie jestem po stronie zadnej partii i nie poszedlem glosowac ale to tylko dlatego ze nie jestem w stanie zaufac nikomu na tyle zeby powierzyc mu swoj glos. Uwazam ze oni mniej zrobia z moim poparciem. Malo tego oni nawet cofna Polske dzieki mojemu glosowi. Juz wole zmieniac kraj powoli samemu uswiadamiajac ludzi niz dawac pseudopoparcie dla zgrai ktora trzyma sie koryta.
i bardzo dobrze ktoś sie powinien wreszcie wziąć za nierzetelne reklamy, szkoda tylko ze poprzestali na razie tylko na rynku telefonii, za inne dziedziny tez sie powinni wziąć.
Sprawa jest prosta. Zaiksowi chodzi o to, zeby wychowac poslusznych konsumentow, ktorzy beda lykac jak mlody pelikan cala ta szmire z radia i tv. Im wiecej osob bedzie mialo jakiekolwiek pojecie o muzyce, tym mniej szmiry da sie wcisnac i tym mniej zysku dla zaiksowatych. W probach zdelegalizowania tabulatur wlasnie o to chodzi - nie o pieniadze, bo te bylyby i tak mizerne, ale o to, zeby zniszczyc pomoce do nauki muzyki. Jedz to co ugotuje papcio Zaiks, a jak sprobujesz ugotowac cos wlasnego, to ci papcio lapki odrabie.
Firefox nie ma nic wspólnego z lisami...... To czerwona panda czyli miś a nie żaden lis :D
http://en.wi(...)ed_Panda
Nie przesadzam, "czlowieku"; napisalem ogolnie o temu podobnych zapedach.

de0 (170) dokładniej mówiąc, powinno się dziś wycofać takie określenie jak "wirus". dziś wirusów nikt nie pisze bo to się nie opłaca.
z tym wzrostem liczby "zaawansowanych użytkowników internetu" nie bardzo mogę się zgodzić. wciąż nie brakuje ludzi ufających hasłom :"można szybko i bezpiecznie" lub podobnym. niestety można albo szybko albo bezpiecznie. gdyby było inaczej, problem cybreprzestępczości by nie istniał. a przynajmniej nie w takich rozmiarach jak obecnie.
o ludziach starszych nie wspominam bo wbrew pozorom są mniej narażeni na ataki niż ci pierwsi. przede wszystkim dlatego, że umieją czytać i dzięki temu często unikają zagrożeń na które podatni są bezmyślni klikacze.

![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
| 00:27 | Siec LAN dla ok 30 urzadzen... |
| 00:06 | problem z Creative Live! Cam Vista IM... |
| 22:41 | Haslo na laptopie pomocy...... |
| 22:32 | Karta TV... |
| 20:39 | brak polaczenia... |
| 15:50 | Program w TP na zaliczenie.... |
| 13:45 | czy jest tu ktos z tpsa?... |
| 13:40 | problem z zamianą dźwięku... |
| 13:38 | Tuner Tv... |
| 23:39 | blue scren... |